Polecane

Centrum Edukacji Chrześcijańskiej

CECh

CECH to dwuletnia platforma edukacyjna Kościoła Wolnych Chrześcijan stworzona głównie z myślą o aktualnych i przyszłych przywódcach w odpowiedzi na realne potrzeby kościoła. Jesteśmy jednak otwarci na każdą osobę zainteresowaną programem.

Wystawa Biblii

Wystawa przedstawia, w jaki sposób Pismo Święte dotarło do naszych czasów – zanim zostało zamknięte w okładki i wstawione na nasze półki w biblioteczkach domowych.

Berea

Chcemy pomagać ludziom wierzącym w coraz głębszym studiowaniu Słowa Bożego pod kątem praktycznego zastosowania.

Kompas

Istniejemy po to by wyszukiwać, wyposażać i wspierać nowe pokolenie przywódców kościoła oraz wspierać aktualnych przywódców kościoła.

IFL - Polska

Naszą misją jest przekazywanie prawdy Pisma Świętego i prawdy o Jezusie Chrystusie jak najlepiej i jak najwierniej. Naszą misję realizujemy głównie poprzez nadawanie półgodzinnych programów radiowych.

Ogłaszanie Słowa

Międzynarodowa Służba Nauczania Biblii w ramach Społeczności Ewangelizacji Dzieci. Celem jest wyjście naprzeciw potrzebom personelu CEF na całym świecie poprzez międzynarodową służbę nauczania Biblii. Strona ta jest także błogosławieństwem dla tych, którzy poważnie traktują Biblię jako Słowo Boże.