Polecane

Centrum Edukacji Chrześcijańskiej

CECh

CECH to dwuletnia platforma edukacyjna Kościoła Wolnych Chrześcijan stworzona głównie z myślą o aktualnych i przyszłych przywódcach w odpowiedzi na realne potrzeby kościoła. Jesteśmy jednak otwarci na każdą osobę zainteresowaną programem.

Wystawa Biblii

Wystawa przedstawia, w jaki sposób Pismo Święte dotarło do naszych czasów – zanim zostało zamknięte w okładki i wstawione na nasze półki w biblioteczkach domowych.

Berea

Chcemy pomagać ludziom wierzącym w coraz głębszym studiowaniu Słowa Bożego pod kątem praktycznego zastosowania.

Kompas

Istniejemy po to by wyszukiwać, wyposażać i wspierać nowe pokolenie przywódców kościoła oraz wspierać aktualnych przywódców kościoła.

Społeczność Ewangelizacji Dzieci (CEF)

Naszą wizją jest to, aby każde dziecko chociaż raz w życiu mogło usłyszeć Ewangelię
Wierzymy, że w Polsce, jeśli będziemy szkolić, wyposażać i wspierać pracowników, więcej dzieci usłyszy Dobrą Nowinę.

Międzynarodowa Służba Nauczania Biblii (Proclaiming Word)

Działamy w ramach CEF-u. Celem jest wyjście naprzeciw potrzebom personelu CEF na całym świecie poprzez służbę nauczania Biblii. Strona ta jest także błogosławieństwem dla tych, którzy poważnie traktują Biblię jako Słowo Boże.

Open Doors

Ponad 200 milionów chrześcijan doświadcza prześladowań z powodu swojej wiary. Wielu z nich nie może się spotykać, są aresztowani, poddawani torturom, a nawet zabijani. Już dzisiaj dołącz do grona tych, którzy modlą się za nich i mogą im pomóc poprzez Open Doors.

IFL - Polska

Naszą misją jest przekazywanie prawdy Pisma Świętego i prawdy o Jezusie Chrystusie jak najlepiej i jak najwierniej. Naszą misję realizujemy głównie poprzez nadawanie półgodzinnych programów radiowych.